Astarlar       

        

Tamir işlemi için en uygun astarın seçimi, son kat için en iyi sonucu garanti eder.

        MaxMeyer geniş bir yelpazede kullanımı kolay ve boyacının işini kolaylaştırıcı astarları, macunları ve dolgu malzemelerini sunmaktadır.


        Metal Astarları


        Paslanmaz çelik, galvanize çelik ve alüminyum gibi metal yüzeyler üzerinde aşınmaya karşı mükemmel koruma ve yapışma sağlayıcı özellikleri kazandırmak üzere tasarlanmıştır.


        Yüzey ve Dolgu Astarları


        Çizikleri doldurmak üzere tasarlanmış bu astarlar, düzgün bir yüzey sağlarken orijinal boya, çıplak çelik, polyester macunlar ve sac astarları gibi çok değişik yüzeylerde iyi bir parlak kat sağlamaktadır.


        Yaş-üstü-Yaş ve Zımparalanmayan Astarlar


        Özellikle yeni ve kataforez astarlı araç parçaları için optimum işlem hızı ve mükemmel görünüm vermek üzere tasarlanmıştır.


        Chromate Free Wash Etch Primer


        1.815.7050 çelik, alüminyum ve galnanizlenmiş metaller de dahil pek çok değişik yüzeye çok iyi yapışan ve mükemmel korozyon direnci sağlayan bir kromatsız sac astarıdır. Uzun karışım ömrü (5 gün) boya atölyesinde esnekliği arttırır ve atık miktarını önemli oranda düşürür. Bunun yanında aktivatör seçeneği ile boyacıya, boya atölye şartları ne olursa olsun uygulama yapabilme şansı tanır.

Mükemmel akış özelliğine sahip yeni teknoloji ürünü bu astar, oluşturduğu kusursuz yüzey ile son kat uygulandığında mükemmel bir son görünüm elde etmeye yardımcı olur.T D S    M S D S 
        HP Epoxy Primer


        Bu epoksi astar çok iyi anti-korozyon özelliğine sahip, 2 bileşenli bir bir astardır. Yüzey astarı olarak kullanıldığında çok hızlı bir şekilde kurur ve alüminyum, galvanizli çelik ve Cam elyafı ile güçlendirilmiş plasitk (GRP) gibi pek çok yüzeye mükemmel bir şekilde yapışır.

        Kuruduktan ve zımparalandıktan sonra üzerine doğrudan polyester macun uygulaması yapılabilir.

        Genellikle yaş-üstü-yaş sistemde kullanılır ama istendiği taktirde fırınlanıp kurutulur zımparalanabilir.

T D S    M S D S