Hakkımızda       

        

S.D.GÖKSEL BOYA SAN VE TİC. LTD.ŞTİ. Hoşgeldiniz,
img

        Oto boyama sanatında lider PPG ortaklığı ile Şirketimiz, 2002 yılından beri İzmir'de oto tamir pazarına hizmet vermek için kuruldu.1 Nisan 2002 itibari ile Ege ve Akdeniz Bölgesindeki hizmetine devam etti.


        Oto tamir pazarındaki hedefimiz, yeni teknolojileri geniş pazarlama kadromuz, Batı genelinde hizmet veren 4 bölge satış noktamız ve dağıtım kanallarımız vasıtasıyla son kullanıcıya ulaştırmak, ürünlerimiz konusunda kalıcı bir memnuniyet sağlamaktır.


        Şimdi sizleri Şirketimizi daha yakından tanımaya davet ediyoruz. Eğer mesleğiniz oto boyacılık ise bu sitede size gerekli tüm teknik bilgileri ve son gelişmeleri bulacaksınız. Eğer geçerken uğradıysanız bilgi edinmenin sonu yok! Kimbilir, bu ziyaretten edindiğiniz bilgiler sizleri bize ulaştıracak ve servisinize arabanızın hangi marka ile yenilendiğini soracaksınız. Belki de ısrarla " PPG & 3M & Express & Sika & KENT '' olsun!" diyeceksiniz


Evet Üç Büyük Üç yenilikçi firmayla Sürekli Yanınızdayız…

SD Göksel


1

PPG'de Yenilik Yeni Bir Şey Değil

Bugün boya ve özel ürünlerde dünya lideri olarak, her zaman yeniliklerle yolumuza devam ettik. Gerçektende, yeniliğin sadece bizim için değil aynı zamanda müşterilerimiz için de hayatta kalış yöntemi olduğuna inanıyoruz.

2

Yeşil Dalganın Önünde

Sürdürülebilirlik uzun süredir PPG'de temel prensiplerden biridir. Geçtiğimiz yıllarda açıkladığımızı pek çok yenilikler müşterilerimize çevresel veya sürdürülebilirlik avantajı sağlamıştır. Boya endüstrisinde düşük uçuculukta ki organik bileşenlerin (VOC) piyasaya verilmesinde öncülük eden kuruluşlardan biri de biziz.

3

Renkte Öncü

Yenilik ve sürdürülebilirlik dışında odaklandığımız bir başka alan ise PPG'nin başarı hikayesidir: Renkte öncülüğümüz. Geniş bir iş ve coğrafi yelpazede varlığımızın olması bize gerçekten de çok özgün bir konumdan ortaya çıkan küresel renk eğilimlerini izleme ve bunları tüketim malzemelerinden otomotiv boyalarına, evlerden ticari alanlara ve endüstriyel tasarımlar ile müşteri uygulamalarına yansıtma olanağı sağlamaktadır.

4

Kalite

PPG faaliyetlerinin daha da güçlenmesinin ve genişlemesinin temel sebebi Toplam Kalite Sürecidir. Gerek ekip çalışması gerekse bireysel etkinliklerle her bir PPG çalışanının kendi işlerini ve aynı zamanda süreçleri geliştirici yolları devamlı olarak aramaları gerekmektedir. Odak noktası müşteridir… onların gerçek ihtiyaçlarının öğrenilmesi, ilk defada doğru olanı yapmak ve her zaman bunu yapabilmek ve müşterilere istedikleri ürünü verebilmektir. Kısacası devamlı olarak toplam müşteri memnuniyeti için çalışıyoruz.