Hizmetlerimiz   

        

PPG

img

Zamanı kısıtlı olan bir müdür için işini hedeflendiği gibi ve etkin bir şekilde geliştirebileceğini bilmek önemlidir. Ancak, günümüzün modern boya tamirhanelerinin karmaşık işletimi içinde bazen nereden başlanacağını bilmek zor olabilir. İyi haber ise PPG'nin yıllardır dünyanın dört bir yanından boyahaneler ile çalışarak kazandığı eşsiz tecrübesi ile olası iyileştirme yollarını belirleyebilmesidir. Kişiye özel hizmetlerin sunulması ile birlikte PPG, pek çok işletmenin verimliliğini ve kapasitesini artırırken maliyetleri aşağı çekmekte ve satış rakamlarını artırabilmektedir. Neden yerel PPG temsilciniz ile konuşarak size nasıl yardımcı olabileceğimizi sormuyorsunuz? PPG'de bizim en çok sevdiğimiz şey, iyi bir işletmenin çok daha iyi bir işletme haline gelmesi için yardımcı olmaktır.

MaxMeyer

img

Boya atölyeleri, iş teslimi için verilen kısa süreler, iş baskısı ve yüksek karmaşıklık ile en zorlayıcı ortamlardan birisidir. Sizinde bildiğiniz gibi başarılı bir yönetici olabilmek için zaman ayırarak planlama yapmak ve yaptığınız planların hedeflerinizi yerine getirmek için ne kadar etkili olduğunu belirlemek gerekmektedir. Ancak, günlük çalışma temposu bunu gerçekleştirmeyi zorlaştırmaktadır. MaxMeyer'de kendi ürünlerimiz ve teknolojide yakaladığımız başarıyı sizinde elde etmeniz için destek verme konusunda son derece arzuluyuz. Size sağlayabileceğimiz bir dizi hizmetle, bir kaç basit eylem sonucunda, size nefes aldıracak zamanı kazandıracak kilit bilgileri gözden geçirebilecek ve işletmenizde olumlu değişiklikleri yerine getirebileceksiniz. Hayatınızı biraz olsun kolaylaştırmak için size nasıl destek verebileceğimizi gösterebilmek için neden yerel MaxMeyer müşteri temsilcinizi hemen aramıyorsunuz?

Quickline

img

Quickline, esnek, yüksek kalitede, uzun ömürlü, kullanımı ve teslimi kolay olan bir dizi ürün sağlayan kanıtlanmış teknoloji kullanılarak geliştirilmiştir.
Quickline'ı seçtiğinizde ayrıca global bir şirketin gücünden yararlanırsınız. Quickline PPG Industries'in; kaplama cam ve kimyasal satışında birhayli saygı duyulan ve bu endüstride liderlik eden markalarından olup dünya çapında 21 ülkede 30 bin kişiden fazla insanı istihdam etmektedir.
1883 yılında Pittsburgh Ohio'da kurulan PPG Industries,uzun süredir teknolojinin ön saflarında olup, ürün geliştirmede ilerlemeye devam etmektedir.

Selemix

img

Raf sistemlerinden bisikletlere, mobilyadan çeşitli aksesuar ve donanımlara, garaj kapılarından zirai makinelere, çeşitli endüstriyel ürünleriniz için ihtiyaç duyduğunuz her türlü boyayı bizden temin edebilirsiniz. Selemix, mükemmel bir boya uygulaması için ideal çözümler sunar. Selemix, imalat sanayi ve hafif sanayide ihtiyaç duyulan tüm boya veya yüzey koruma işleri için uygun, kaliteli bir makine boya sistemidir.