Prosesler       

        

PPG Oto Tamir Boyaları, ürettiği boya sistemlerinin ve proseslerin gerek Otomotiv Onaylı Tamir Servisleri ve gerekse boya atölyelerinin ihtiyaçlarını tam olarak karşıladığından emindir.

        PPG Oto Tamir Boyaları, kullanımı kolay olan prosesleri tasarlamaktadır. Bu, işçilik ve boya kabini kullanım sürelerinden tasarruf sağlar ve tamirhanelerin maliyetlerini düşürmelerine, verimliliklerini artırmalarına ve karlılıklarını iyileştirmelerine yardımcı olur.


        Hızlı Tamir Prosesi


        Çabuk onarım için basit ve kullanımı kolay olan süreç küçük alanların (bir ile 3 panel arasında) tamiri için tasarlanmıştır.


        Komple Su Bazlı Proses


        Envirobase High Performance Bu Bazlı Bazkat, Su Bazlı Vernik ve Astar ile bir araya geldiğinde Otomotiv Onaylı tamir işlemleri için etkin bir çözüm oluşturmaktadır.


        İç Kısımlar Tamir Prosesi (Motor Bölümü)


        Bu özgün İç Kısımlar Tamir Sistemi konvansiyonel tamir yöntemlerine göre daha hızlı işlem süresi sağlamakta ve orijinal Otomotiv rengi ile kesin olarak eşleşebilmektedir.


        Plastik Boyama Prosesi


        Boyanabilir plastik yüzeylerin başarılı boyama işleri için temizlikten son kat boyaya kadar bir dizi ürün bulunmaktadır.