Sonkat Boyalar   

        

Kendinden Parlak (DG) ve Bazkat (BC) Sonkat Boyalar

        MaxiCar ve Duralit'ten AquaMax su bazlı bazkat boyalara kadar MaxMeyer her zaman kullanımı kolay ve iyi renk yeteneğine sahip ürünleri sunmaktadır.


        Pazarda bulunan OEM renklerin dikkatli bir analizi sonucunda MaxMeyer tüm son kat boya platformlarda mükemmel bir renk hassasiyeti sunmaktadır.


        VOC Uyumlu Pazarlar İçin


        AquaMax su bazlı bazkat boyaları veya UHS Duralit Extra DG boyaları kullanırken, MaxMeyer mükemmel bir renk uyumu ve kullanımı kolay yüksek kaliteli bir boya tamiri sunar.


        VOC Uyumlu Olmayan Pazarlar İçin


        MaxiCar, Duralit, AquaMax veya UHS Duralit Extra DG boyaları kullanırken, MaxMeyer mükemmel bir renk uyumu ve kullanımı kolay yüksek kaliteli bir boya tamiri sunar.


        DP4000 2K Astarlar G1, G5, G7


        DP4000 (D8501, D8505, D8507) oto tamir boya pazarında ki en verimli astar sistemidir.

DP4000 astarlama öncesi hazırlık aşamasında ve astarlama sonrasında zımparalama ihtiyacını ortadan kaldıran tek astardır.

Mükemmel akış özelliğine sahip yeni teknoloji ürünü bu astar, oluşturduğu kusursuz yüzey ile son kat uygulandığında mükemmel bir son görünüm elde etmeye yardımcı olur.T D S    M S D S 
        Rapid Greymatic HS Astarlar


        Orjinal eski boyalar, çıplak çelik, polyester macunlar ve sac astarları gibi çeşitli yüzeylere kolayca uygulanan, zımpara yapılabilen, mükemmel bir film kalınlığı ve sonkatlar için uygulama yüzeyi oluşturabilen yüksek katılı ve hızlı greymatic astarlardır.T D S    M S D S