Sonkat Boyalar       

        

Gerek Otomobil Üreticileri gerekse Ticari Araç Üreticileri için önde gelen tedarikçi olarak PPG, renklerin geliştirilmesinde önemli bir rol oynamıştır. PPG Oto Tamir Boyaları, OEM boyalarında ki en son gelişmelerin ve renk formülasyonunun bir adım önünde giderek herhangi bir onarım işi için en iyi renk uyumunu sağlayabilmektedir.

        Ticari Araç Üreticileri ve filo sahipleri ile süregelen uzun süreli iş ortaklığı PPG'nin bu sektörün temel gereksinimlerini karşılamasını sağlamaktadır. Bu da kullanıcılarımızın özellikle Ticari Araçlar için geliştirilen ürünlerle çalışmalarına olanak sağlamaktadır. PPG olarak müşterilerimizin en yüksek kalite standartları ve karlılığı yakalamalarına önem vermekteyiz.


        Geniş bir yelpazede sunduğumuz ana renk ve bağlayıcı sistem ürünlerimiz çok çeşitli boya tamir işlemleri için geniş bir portföy sunmaktadır. Yüksek derecedekapatıcılığı olan, son derece parlak, renk dayanıklılığı gibi gereksinimleriniz olması lazım gelen unsurlar olarak ele alınmakta veya treyler, şasi gibi aracınızı zorlu işlerde kullanmanız durumunda iyi dolgu gücü, kullanım kolaylığı ve geniş yüzeylere uygulama yapılabilir olması başarı için son derece önemli hale gelmektedir.


        Orta Katılı (MS) Sonkatlar


        Delfleet 280 veya 350 gibi ürün çeşitleri mükemmel uygulama özellikleri, esneklik ve kullanım kolaylığının yanı sıra kimyasal maddelere ve mekanik strese karşı yüksek dayanım güçleri bir araya getirmek üzere tasarlanmıştır.


        PU mat bağlayıcı mat, yarı mat veya yarı parlak sonkat boya yapmakta kullanılabilen bir üründür.


        Ultra Yüksek Katılı (UHS) Sonkatlar


        Her türlü uygulama için komple UHS sonkat sistemi mevcuttur. Kilit odak noktamız, son kullanıcılarımızın süreçlerini iyileştirirken kendi sağlık ve emniyetleri ve çevremiz için koruma unsurlarını da dahil etmektir.


        Delfleet UHS Premium özellikle mükemmel akışkanlık ve düzgün uygulama süreci için tasarlanmıştır. Verimliliği ve uzun süreli kaliteyi bir araya getirerek mükemmel görünümü garanti etmektedir.


        Delfleet UHS High Build, Avrupa boya mevzuatı ile tamamı ile uyumlu olup şase ve treyler gibi ağır şartlara maruz kalan yüzeyler için boyama çözümleri sunmaktadır. Mükemmel dolgu gücü aynı zamanda perçin ve kenarlar için ideal bir seçimdir ve her türlü ekipman ile kullanımı kolaydır.