Oto. Tamir Ürünleri

        

OEM'de ki Uzmanlığımızı Oto Tamir Boyalarına Getiriyoruz

img

        Bugün Avrupa ve Kuzey Amerika'da imal edilen her üç araçtan ikisi PPG teknolojisini ve teknik bilgisini kullanmaktadır. Bu PPG Oto Tamir Boyalarını, Otomotiv üretici ve tamirhanelerin tercih edilen markası haline getirir.


        PPG Oto Tamir Boyaları, kapsamlı OEM uzmanlığını ve en son teknolojilerini ürünlerinin geliştirilmesinde kullanmaktadır.


        Her zaman kendisini ürünlerinin süregelen araştırma ve geliştirme çalışmalarına adayan PPG, sektörde nano teknolojileri kullanan ilk tedarikçidir ve ileri teknoloji konusunda ki yerimizi CeramiClearTM , Self-Levelling Primer ve Su Bazlı Motor İçi Bölmesi boya ürünleri ile korumaktayız.

        PPG Oto Tamir Boyaları, geniş bir yelpazede kullanımı kolay ve esnek ürünleri sunmaktadır. Her seferinde mükemmel bir görünüm ile boyahanelerin verimliliğini artırırken karlarının büyümesine de yardımcı olmaktadır.

        VOC Uyumlu Pazarlar İçin EnvirobaseTM High Performance ürününden, geniş bir yelpazede sunulan UHS Vernikler ve UHS DG Boya Sistemine kadar, PPG her durum için bir çözüm üretmektedir.

        VOC Uyumlu Olmayan Pazarlar İçin DeltronTM GRS ve EnvirobaseTM High Performance ürününden geniş bir yelpazede sunulan Vernikler'e kadar PPG her durum için bir çözüm üretmektedir.