Ürünlerimiz

        

PPG boyama ürünlerini seçtiğinizde, PPG'nin otomobil ve ticari araç tamir sektörlerinde ki 80 yılı aşan ürün geliştirme tecrübesinden yararlanacaksınız.

img

        PPG kapsamlı bir yelpazede yenilikçi ürünler ile pazarın önde gelen renklerini sunmaktadır. Hangi PPG ürününü seçerseniz seçin, parlaklık, kalıcılık ve hız konusunda en titiz gereksinimleri karşılayan ürünlere sahip olacaksınız.


        PPG, Otomotiv üreticileri ve tamirhanelerin taleplerini, yine Otomotiv üreticilerinin kullandığı son katları ile en iyi uyuşan, etkin ve kolay kullanıma sahip ürünlerle karşılamak üzere kendisini adamıştır.


        Tüm PPG Refinish boya ürünleri hiçbir yerde uygulaması olmayan tamirhane hizmetleri ile desteklenmektedir. İster detaylı ürün eğitimine, isterse iş performans desteğine ihtiyacınız olsun PPG Boyaları bunu gerçekleştirmenize yardım eder.

        Seksen yılı aşan sektör bilgi ve deneyiminin Boya ürünlerimizin geliştirilmesine kanalize edilmesiyle, PPG'nin tamir boya tedarikçiniz olarak seçimi daha bir anlam kazanmaktadır.