Vernikler      

        

Ödül kazanan, yenilikçi Ceramiclear ürünlerinden Mat ve Ekspres Verniklere kadar, PPG Oto Tamir Boyaları, tüm tamirhane ve OEM gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanan çok geniş yelpazede verniklere sahiptir.

        Kapsamlı bir yelpazede yer alan sertleştirici ve incelticiler ile noktasal tamir işlemlerinden komple yeniden boya uygulamasına kadar çok değişik sıcaklıkta ve tamirhane ortamında boyama işlemleri yapılmasına olanak sağlarlar.


        D8122 CeramiClear Vernik


        D8122 Ceramiclear, Envirobase High Performance üzerine uygulanmak üzere geliştirilmiş birinci sınıf çizilmeye karşı dayanıklı bir verniktir.

DPatentli nanopartikül-teknolojisi kullanılan D8122 Ceramiclear vernik, yama tekniği uygulanabilirliği ve cilalama özelliklerinden ödün vermeden, kolay kullanım ve çizilmeye karşı dayanıklılık bakımından optimize edilmiş çok özel bir verniktir.T D S    M S D S 
        D8141 Premium UHS Vernik


        D8141 Envirobase High Performance üzerine uygulanmak için geliştirilmiş bir verniktir.

Mükemmel parlaklığa ve son görünüme sahip, kullanımı kolay üstün kaliteli bir verniktir.T D S    M S D S 
        D8135 UHS Hızlı Vernik


        D8135 üstün kaliteli, Envirobase HP üzerine uyulanmak üzere ve özellikle 1-3 arası araç parçasının tamir edildiği küçük tamir işlerinde kullanılmak üzere geliştirilmiş hızlı, Ultra Yüksek Katılı bir verniktir.

D8135 hızlı işlem süresi ile mükemmel bir parlaklık sağlar ve aynı zamanda araç üzerine bulunan sert plastik parçaların üzerine uygulanabilecek esnekliğe sahip bir verniktir.

T D S    M S D S 
        D880 High Solid Vernik


D880, üstün kaliteli, kullanımı kolay, en iyi parlaklık ve dayanıklılığı vermek üzere formüle edilmiş 2 komponentli yüksek katılı bir akrilik verniktir.D880 HS vernik, Deltron GRS Bazkat ve Envirobase High Performance Su Bazlı Bazkat boyalar üzerine uygulanacak şekilde geliştirilmiştir.

T D S    M S D S 
        D800 Vernik


        D800, genel amaçlı, kullanımı kolay, tamir ve yeniden boyama işlerinde kullanılmak üzere geliştirilmiş yüksek performanslı 2 komponentli bir akrilik verniktir.

Uygun sertleştirici ve tiner seçimi ile her tür boyahane şartlarında ve sıcaklık aralığında mükemmel bir performans ve dayanıklılık sunan D800 Vernik, Deltron GRS Bazkat boyalar üzerinde kullanılmak üzere dizayn edilmiştir.T D S    M S D S